Mesleklere Yönelik Hizmetler

Sidestreets’in meslek elemanları, özel ve kamu işletmeleri ve organizasyonlarını modernize etmek, genişletmek ve rekabetçi yönünü geliştirmek için sunduğu hizmetler:

  • Lisan Kursları: Şu anda her seviye için, içinde İngilizcenin; hem müşterilerle hem de uluslararası ortaklarla iş yapabilmede gerekli olduğu işyerleri ve organizasyonlar için özel paketlerin de bulunduğu hızlandırılmış lisan kursları sunmaktayız.
  • İşyerlerinin ve organizasyonların kendilerini profesyonel bir imajla sunmalarını sağlayacak raporların, tekliflerinin, konuşmalarının, sunumlarının, projelerinin ve diğer yazılarının hatasız düzeltilmesi, düzenlenmesi ve çevirilerinin yapılması
  • Topluma yönelik sergiler, bilgilendirme seminerleri ve tartışma forumları gibi farklı konularla ilgili kültürel programların organize edilmesi/düzenlenmesi
  • Seminerler ve toplantılar için binamız içinde bulunan donanımlı, profesyonel alanların kısa süreli kiralanması. Sidestreets, Lefkoşa’nın merkezinde, mahkemelerin karşısında yer almaktadır. Bina, güzel tasarlanmış, yenilenmiş 5 kattan oluşmaktadır. Binadaki fasiliteler arasında modern ve klimalı sınıflar, dil ve bilgisayar labaratuvarları, multimedia ve toplantı salonları, ofisler ve binanın zemin katında yer alan bir sergi salonu bulunmaktadır. Ayrıca tüm katlarda kablosuz internet (wireless) servisi mevcuttur. Sidestreets benzer amaçları ve fikirleri paylaşan organizasyonlar ve kurumlar için hizmet ve imkanlarını saatlik ya da günlük ücretler karşılığında sunmaktadır.

Sidestreets, kendi insan kaynakları gelişimi bünyesinde, personeline yabancı dil öğrenimi ve kültürel gelişim konularında yatırım yapmak isteyen özel ve kamu sektöründe faaliyet gösteren işyerleri ve kurumlar için özel grup fiyatları da sunmaktadır.